Egenes Çelik Konst. Tic. Ltd. Şti.

2015 yılında Egenes Çelik Konstrüksiyon Sanayi & Tic. Şti adı ile LEVENT ŞEN VE YUNUS ÇİFTÇİ tarafından kurulan firmamız o yıldan bu yana devamlı değişim göstererek Sürekli büyüyen, gelişen bir yapıya sahip.

Sektöründe Antalya’ da öncü firmalardan biri haline gelmeyi hedeflemiş, çalışma alanı, teknik kadrosu, tecrübesi ile ismini duyurmuş ve sektörde yerini almış bulunmaktadır.

Yakın zamanda yine inşaat sektörü ile alakalı yeni sektörlerde girişimde bulunacak olan Egenes Çelik Konstrüksiyon Sanayi Tic. Ltd. Şti bu sektöre hizmet vermekten gurur duyar.

Egenes çelik'in Vizyonu;

Bugünden daha iyi bir yarın oluşturmak için, dünya üzerinde faaliyet gösterdiği her noktada çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaktır.” Bu doğrultuda çevreyi korumaya odaklanan programlar uygulayarak, topluma fayda sağlayan faaliyetler yoluyla Egenes çelik’in gerçekten sürdürülebilir bir şirket haline getirmek vizyonumuzun temel çatısını oluşturmaktadır.

 

Egenes Çelik'in Misyonu;

Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak ve her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak. Egenes Çelik; müşterilerinin kalite beklentilerini iyi algılayan, değer zincirindeki tüm ürün ve adımları sürekli geliştiren, sektöründe daima öncü olmayı hedefleyen bir firmadır.. Projelerimizde yüksek güvenlik standartlarını sağlamak şirketimizin ana prensibidir. Güvenlik, tesadüfi elde edilen bir unsur değil, elemanların doğrudan veya dolaylı olarak şirketin tüm işlemlerinde gösterdikleri büyük itina ve önemden doğan neticedir.